Монтаж

Кваліфіковані фахівці нашої компанії змонтують та введуть в експлуатацію сонячну станцію необхідної Вам потужності, а також встановлять вітрогенератори, сонячні колектори та водонагрівачі, безперебійні системи та теплові насоси.
Наші співробітники регулярно проходять спеціалізоване навчання у центрах підготовки наших партнерів – заводів-виробників.
Ми пропонуємо кілька варіантів монтажу:

Професійні монтажники фірми, в найкоротші терміни, виконають влаштування фундаменту та конструкцій, що підтримують, встановлять вітрогенератор, закріплять сонячні батареї на даху, а також запустять будь-яке обладнання або систему: інвертори, контролери заряду, сонячні колектори та теплові насоси. Терміни монтажу в залежності від складності системи та особливих умов

Проведення всіх монтажних та пусконалагоджувальних робіт здійснюється силами працівників замовника під наглядом та управлінням нашого інженера.

Інженер виїжджає на об’єкт організації монтажу устаткування. В процесі інсталяції він контролює хід робіт та якість монтажних робіт, а також навчає Ваших працівників технології збирання та підключення обладнання.
Після завершення встановлення та здійснення запуску системи, дає рекомендації щодо подальшого використання системи альтернативної енергетики.
Крім стандартних монтажних робіт ми також виконуємо будь-які додаткові роботи.

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Слід розуміти, що первинна безкоштовна консультація не накладає на вас жодних зобов'язань. Ви отримуєте грамотні роз'яснення з усіх питань.

    Iм'я

    Телефон