Про компанiю

Компанія «Altek-Київ» працює в галузі сонячної енергетики з 2011 року Практичний досвід дає нам можливість оперативно і якісно спроектувати і побудувати індивідуальну сонячну систему

10 +

років досвіду роботи

100 +

встановлених систем

250 +

задоволених клієнтів

50

професійних працівників

Про нас

Компанія «Altek-Київ» працює в галузі сонячної енергетики з 2011 року

Практичний досвід дає нам можливість оперативно і якісно спроектувати і побудувати індивідуальну сонячну систему

Основні напрямки діяльності:

  • консультування з усіх питань щодо станції і її оформлення
  • консультування з усіх питань щодо станції і її оформлення
  • монтаж Сонячних станцій
  • пуско-налагоджувальні роботи
  • підключення до “зеленого тарифу”
  • гарантійне та пост-гарантійне сервісне обслуговування

НАШІ СЕРТИФІКАТИ І НАГОРОДИ

Етапи роботи

1. Залиште заявку на сайті

2. Ми виїжджаємо на об'єкт

3. Підбір обладнання та узгодження вартості проекту

4. Підписання договору

5. Поставка обладнання

6. Монтаж і пусконалагодження Введення в експлуатацію

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Довго думаючи, вирішив встановити сонячну електростанцію. Дуже багато дивився в інтернеті, читав відгуки, обдзвонював різні фірми. І ось я зупинився на компанії Altek-Київ. Вона мені сподобалася великим досвідом роботи, грамотна та безкоштовна консультація фахівців, по телефону все пояснили. На все обладнання надають сертифікати. Також допомогли з оформленням зеленого тарифу. За допомогою компанії, я не тільки тепер не плачу за електроенергію, а ще й отримую гроші за продані кіловати. Хоч і ціна установки обладнання не маленька, але воно того варте. Рекомендую всім.

Александр

В наш час все дуже швидко зростає та розвивається, не виняток і електростанції із зеленим тарифом. Спочатку я не збирався користуватися зеленим тарифом, хотів просто поставити сонячні батареї. Але оскільки електроенергії було багато, особливо влітку, я вирішив продавати енергію, при цьому підключившись до зеленого тарифу. Я не довго вибирав, тому що вирішив довіритись знайомому, який мені запропонував компанію Altek-Київ. І я не помилився. Усі співробітники грамотні, добре знають свою справу, всі детально розповіли. Дякуємо великій компанії за добре виконану роботу.

Владислав

Я довго вибирав компанію, яка зможе встановити сонячні панелі повністю під ключ за адекватною ціною. Поглиблених знань, на той час, я не мав, тому хотілося просто, що б зробили «як для себе». Після першого спілкування з Ростиславом, навіть телефоном, як кажуть проскочила іскра, іскра довіри. Хоча у «живу» ми навіть не бачилися. На відміну від інших компаній, це вперше, де в мене не виникло почуття, що мені зараз щось «впарювати». А навпаки радили різні варіанти під мій бюджет, не приховуючи всіх підводних камінців. Усі матеріали прибутку повністю вчасно, як було обумовлено. Монтаж - це окрема історія, хлопці робили не те, що як для себе, я сам би зробив для себе менш скрупульозно та якісно. Саме акцент на всіх дрібницях роботи, при цьому з приголомшливою швидкістю та якістю., Я дуже радий, що в нашій країні залишилися компанії, для яких важливий задоволений клієнт, а не його гроші! Відверто склалося враження, що робили давні друзі, яким ти можеш повністю довіряти. Так, що сказати, не кожного підрядника я вітаю зі святами, а тут уже як старі друзі, хоч за такий короткий термін. Дякуємо компанії ALTEK-Київ та Ростиславу, а також його команді за висококласну роботу!

Євген, м. Бровари

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Слід розуміти, що первинна безкоштовна консультація не накладає на вас жодних зобов'язань. Ви отримуєте грамотні роз'яснення з усіх питань.

    Iм'я

    Телефон